Вакуумний мембранний прес

Вакуумний мембранний прес виробництва АртемПіч

Вакуумний мембранний прес виробництва компанії АртемПіч – купити в Києві, Україна. Виготовлення, доставка, монтаж, обслуговування, гарантія. Доступні ціни.

Використання мембранних вакуумних пресів необхідне утворення заздалегідь нагрітого і термопластичного матеріалу. Вигляд таких матеріалів різноманітний. Це можуть бути дверні полотна, що мають складний рельєф, облицювання фасадів меблів, також робота з термоформінгом штучного каменю.

Модель являє собою зварювальну станину, на якій закріплений стіл, а також раму притискну, вакуумний насос і мембрану еластичного типу.

Вакуумний мембранний прес купити в Києві, Україна

Принцип роботи преси досить простий.
Деталь, що підлягає обробці, викладається на стіл, після чого рамою покривається з наявністю мембрани. Саме ця рама притискає мембрану до поверхні столу по всьому периметру. За допомогою спеціальних електричних інфрачервоних ламп нагрівається повітря. Це необхідно для отримання якісно фанерованої зовнішньої поверхні виробу в умовах оптимальної температури нагрівання. Далі за технологією починає роботу вакуумний насос. Він витягує повітря з існуючого простору між мембраною і столом з того місця, де знаходиться деталь, що виготовляється. Мембрана добре облягає деталь в результаті існуючої різниці між тиском вакууму і атмосферного тиску. Через необхідну кількість часу вакуум-насос відключається, тиск зникає, а вже готовий виріб виймається з самого пресу.

Термічне обладнання купити, вакуумні преси купити

Прокрутити вгору