Камери напилення порошкової фарби

Камера напилення порошкової фарби виробництва компанії "АртемПіч"

Камери напилення порошкової фарби виробництва компанії “АртемПіч” – купити в Києві, Україна. Виготовлення, доставка, монтаж, обслуговування, гарантія. Доступні ціни.
Камери напилення можуть використовуватись при різних способах порошкового фарбування. Від камер залежить нанесення порошкового барвника на різні вироби. Подібно до печі полімеризації, камери напилення порошкових фарб – це дуже важливий елемент всього комплексу фарбування. Надійність пристрою, як і добротна робота, забезпечують остаточний позитивний результат порошкового фарбування.

Камери напилення порошкової фарби купити в Києві, Україна

Камери напилення можуть відрізнятися за своєю конструкцією. На сьогоднішній день ринок подібного обладнання в Україні сповнений одно-, двопостових, універсальних, прохідних та тупикових камер.

Камери можуть бути з верхнім розташуванням шляхів, а також з різними способами подачі виробів, що фарбуються – механічної та ручної. Серед важливих переваг використання такого обладнання, як камери напилення, є чистота в процесі роботи в приміщенні, зниження витрат на покупку фарби, якісніше покриття, а також відсутність шкідливого впливу на персонал.

Камери напилення порошкової фарби можуть відрізнятися особливостями своєї конструкції.

Камери напилення можуть бути тупиковими та прохідними, з ручною та механічною подачею самих виробів до фарбування, а також з верхнім положенням шляхів.

Різниця між тупиковими та прохідними камерами в тому, що тупикова камера неодмінно забезпечується спеціальним пристроєм, призначеним для повертання виробу при фарбуванні. А прохідна камера обладнана цілою транспортною системою. І ця система змінює положення виробу під час нанесення порошок. Камери напилення порошкової фарби забезпечені приладами освітлення та пультом для керування.

Прокрутити вгору