Піч для для загартування, відпустки, цементації металу

Печі для загартування металу

Печі для загартування металу служать для термообробки металів, що включають такі процеси: загартування, відпал, старіння, відпустка. Залежно від таких факторів, як температура нагрівання, час витримки та швидкість охолодження, метал може зазнавати різних структурних змін. Робоча камера печі утворена кладкою з вогнетривів, на стінках якої та на поду розташовані нагрівачі у вигляді спіралей. В електропечах нагрівачі виконані із залізохромалюмінієвого сплаву Х23Ю5Т

Управління печі електронне. Воно засноване на терісторному чи семисторному силовому блоці з контролером мікропроцесорного типу (ТРМ-251), який інтегрований.

Це дозволяє оператору одночасно задати три програми, кожна з яких по п’ять кроків. Кожен же з кроків включає встановлення потрібної температури, часу її зростання і часу витримки. У точці, де знаходиться термопара, точність підтримки температури повинна становити +/- 0,5 градусів.

Піч для загартування, відпустки, цементації металу україна Київ купити ціна недорого

Всі електропечі поставляються Україна Київ у повністю зібраному та футерованому вигляді. Печі мають хорошу теплоізоляцію, що дозволяє знизити втрати тепла і зробити піч досить економічним.
АртемПеч – виробництво та продаж печей в Україні за низькими цінами недорого. Купити піч тут!
Для отримання технічної характеристики продукції звертайтеся за контактними номерами або подавайте запит через форму сайту.

Прокрутити вгору