Піч для випалу кераміки, порцеляни, деколі

Печі для кераміки

Печі для кераміки призначені для спікання глин та сумішей глин з мінеральними добавками, а також оксидів металів та інших неорганічних сполук (карбідів, боридів, нітридів, силіцидів та ін.).
У піч вмонтовані нагрівальні елементи відкритого типу, основою яких служить залізохромалюмінієвий сплав Х23Ю5Т. Вони встановлені у спеціалізованих технологічних канавках. Оператор захищений поворотними дверима від випромінювання футеруванням тепла, коли двері печі відчинені під час роботи. Піч для кераміки обладнана системою, що автоматично знімає силову напругу з нагрівальних елементів у момент відчинення дверей.
Електропечі для випалу керамічних виробів, що класифікуються на шахтні (вертикальне завантаження) та фронтальні печі (горизонтальне завантаження).

НЕЗАЛЕЖНО ВІД КОНСТРУКЦІЇ І ВИДУ, У ПЕЧАХ ПРИСУТНІ:

  • Вільний простір, куди ставлять вироби (камера)
  • Теплоізолююча вогнетривка оболонка (футерування)
  • Нагрівач, що є тепловим джерелом
  • Пристрій, що контролює та регулює ступінь нагрівання

У піч вмонтовані нагрівальні елементи відкритого типу, основою яких служить залізохромалюмінієвий сплав Х23Ю5Т. Вони встановлені у спеціалізованих технологічних канавках. Оператор захищений поворотними дверима від випромінювання футеруванням тепла, коли двері печі відчинені під час роботи. Пекти обладнана системою, що автоматично знімає силову напругу з нагрівальних елементів у момент відчинення дверей.

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС:

  • Максимальна температура становить 1300 градусів
  • Середня температура роботи близько 1100 градусів

Нагрівачі відкриті
Управління піччю електронне – засноване на терісторному, або семисторному силовому блоці (інтегрованому), що має контролер на основі мікропроцесора ТРМ-251. Цей контролер може дозволити задавати три програми по п’ять кроків кожну. Ці кроки складаються з встановлення температури, часу її зростання та витримки. Температура має підтримуватись з точністю до половини градуса.

Купити піч для випалу кераміки Україна. ФОП Кукуюк Ю. А. пропонує вашій увазі Україна Київ печі для фьюзингу, полімеризації, печі для молірування скла та загартування металу, а також багато іншого. Для отримання технічної характеристики продукції звертайтеся за контактними номерами або подавайте запит через форму сайту.

Карусельна піч для випалу кераміки, фарфору, деколі

Прокрутити вгору