Піч для фьюзингу

Піч для фьюзингу ціна

Печі для фьюзингу призначені для високотемпературної обробки скла (фьюзинг), при якій створюється художнє скло, не схильне до старіння і зміни кольору з унікальною фактурою і найширшою колірною гамою.
Печі, що використовуються для фьюзингу, – це спеціальні пристрої у вигляді валізи, які використовуються для спікання скла. Мета пристрою – отримання декоративних, художніх виробів різного виду та призначення. Асортимент печей для фьюзінгу різноманітний. Це варіанти від маленького розміру аматорського типу до проф моделей більшого розміру.
Максимальна температура, яка використовується у печах для фьюзингу, – це 900 градусів, а середній робочий показник – 850 градусів. 

Печі для фьюзингу та молірування скла

Склепіння нагрівачі в трубках з кварцу присутні для уникнення ймовірності осипання окалин, а також збільшення одноманітного показника поля температур. Для найкращого візуального контролю над тим, що відбувається в печі, існує оглядове вікно.

Піч для фьюзингу має також електронне керування, яке знаходиться на основі терісторного чи семисторового силового блоку. Цей силовий блок пов’язаний із контролером мікропроцесів ТРМ-251. Саме цей контролер дає оператору можливість задавати 3 програми, кожна з яких складається із 5 кроків. Окремий крок складається з певної необхідної температури, часу зростання – терміну, протягом якого набирається потрібна температура, і навіть витримка – час, витримане за певної температури.

А точність температури, яка підтримується в центрі термопари, варіюється в районі 0,5 градусів.

Термічне обладнання купити, піч для фьюзингу купити

Печі для фьюзингу купити в Києві, Україні.

 Виготовлення, доставка, встановлення, сервіс, гарантія від виробника АртемПіч. Замовляти вигодно тут.

Прокрутити вгору